فروشگاه اینترنتی گلد ایمیدین محصولات تخصصی پوست مو و ناخن وپوست .


یک فروشگاه آنلاین عرضه محصولات پوست، مو و ناخن در ایران میباشد که با هدف ارائه بهترین و معتبرترین محصولات پوست، مو و ناخن در کشور، زیر نظر متخصصین پوست و مو ارایه دهد.

از مزایای خرید از این فروشگاه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
زیر نظر متخصصین پوست و مو – کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه آنلاین زیر نظر و تجویز شده توسط متخصصین پوست و مو می باشند.
حضور بهترین تولید کنندگان – حضور بهترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی متضمن بهترین انتخاب از سوی مشتریان ماست. فهرست تولیدکنندگان حاضر پیوسته در حال افزایش و بروزرسانی است.
تضمین اصل بودن کالا – کلیه کالاها از شرکت های وارد کننده یا تولید کننده محصولات تهیه می شوند.
جستجوی پیشرفته – از معدود پایگاه های فروشگاهی آنلاین در ایران است که امکان جستجوی پیشرفته همراه باعکس محصولات را برای مشتریان فراهم می آورد.
مقایسه کامل کالاها – مشتریان ماقادرمیباشند در هر ساعت از شبانه روز محصولات مورد نظر خود را با یکدیگر مقایسه نموده و پس از انتخاب گزینه مناسب، آنرا در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری و درب منزل تحویل بگیرند. کالاهای فروشگاه در جزئی ترین پارامترها نیز قابل مقایسه هستند.

تضمین قیمت مناسب کالا – قیمت کالاهای فروشگاه هم تراز با قیمت های سراسر کشور و در بسیاری از موارد ارزان تر از قیمت مصرف کننده می باشد.
تخفیف های ویژه – محصولات فروشگاه آنلاین گلد ایمیدین در مواقع خاص شامل تخفیف های ویژه می شوند.

با وجود زندگی های پرمشغله و کمبود زمان و نیز افزایش میزان آلودگی هوا در کلان شهرهایی نظیر تهران، محصولات درب منزل جزو خط مشی های اصلی فعالیت فروشگاه آنلاین گلد ایمیدین می باشد. 

بسته بندی ویژه – کلیه محصولات سفارش داده شده با بسته بندی ویژه واستاندارد تحویل مشتریان در سراسر کشور می گردد.
سامانه پیگیری از طریق پیامک – سامانه پیگیری سفارشات و اطلاع رسانی از طریق پیامک مراحل ثبت سفارش تادریافت کالارادرهرمرحله به اطلاع شما می رساند

بازگشت به بالا