این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد

قبل ازخرید هر محصول لطفا تمامی مشخصات درج شده برای محصول را مطالعه نمائید

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی گلد ایمیدین:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی گلد ایمیدین  به دقت ملاحظه فرمایید.ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی گلد ایمیدین و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی  گلد ایمیدین از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.قوانین عمومی:توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی  گلد ایمیدین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی  گلد ایمیدین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی  گلد ایمیدین اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی  گلد ایمیدین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی  گلد ایمیدین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی   گلد ایمیدین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی   گلد ایمیدین برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی  گلد ایمیدین را در پروفایل خود لغو کنند.توجه داشته باشید که 3000744 تنها شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی  گلد ایمیدین از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی  گلد ایمیدین، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی  گلد ایمیدین است .

بازگشت به بالا