پیکنو ژنول یک ترکیب از مواد طبیعی است.آنرا در اروپا از پوست درخت کاج می گیرند.

پیکنوژنول یک آنتی اکسیدان فوق العاده قوی است که نقش محافظت از سلولهای پوستی در برابر آسیبها را بازی می کند.

مواد تشکیل دهنده پیکنوژنول می تواند از منابع دیگر نظیر پوست بادام زمینی،دانه انگور و پوست فندق استخراج شود.

حتی با این وجود که پیری اجتناب ناپذیر است، چنانچه شما از همین حالا برای آینده آماده شوید، می توانید از بدن ذهن و اندام های حیاتی تان در مقابل پیری محافظت کنید. عصاره پوست کاج فرانسوی ماسکولیر حاوی آنتی اکسیدان های بسیار قدرتمندی است و از سیستم عروقی بدن برای بهبود انتقال مواد مغذی به تمام نقاط بدن حمایت می کند. ترکیب این خصوصیت با سیستم حفاظت کلاژن بسیار قوی موجود، مسیری حیاتی را پیش روی ما قرار می دهد تا بوسیله آن از بدن مان حفاظت کرده و نگاه خود را به پیری تغییر دهیم.

 • عصاره پوست کاج  3 عملکرد مهم و تاثیر گذار دارد:
  1- حفاظت آنتی اکسیدانی بسیار قوی
  2- حمایت از سیستم عروق و مویرگ ها که برای انتقال بهینه مواد مغذی ضروری است
  3- سیستم حمایت از کلاژن بسیار قوی
 • 4-حفظ خاصیت کشسانی پوست
 • مزایا:
  بعضی از مزایایی که در استفاده از عصاره پوست کاج فرانسوی ماسکولیر وجود دارد و شما با استفاده از آنها می توانید با آینده ی خود سالم تر روبرو شوید و به بخشی از سبک زندگی سالم شما تبدیل شوند، شامل موارد زیر است.
  – سیستم گردش خون سالم: به سلامت رگ های خونی، با حفظ قابلیت ارتجاعی و انعطاف آنها کمک میکند
  – قلب و ارگان های حیاتی در بدنی سالم: رگ های سالم گردش خون و به تبع آن توزیع سریع و مناسب مواد مغذی در بدن را بهبود می بخشند. بنابراین قلب، چشم ها و دیگر اندام های حیاتی به خوبی تغذیه شده و مورد محافظت قرار می گیرند.
  – حفاظت آنتی اکسیدانی بسیار قوی: از بدن در مقابل آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد محافظت می کند.
  – سلامت پوست: گردش خون سالم به معنی تغذیه مناسب پوست است که باعث حفاظت از پوست و سلول های آن از درون بدن می شود.
  – سرزندگی: همانطور که رگ های خونی سالم به تغذیه بهینه سلولی کمک می کنند میتواند سبب ایجاد سرزندگی و حال خوش شود.
 • حمایت کلاژنی قدرتمند
  کلاژن نقش محوری در سلامت بدن ما بویژه در مورد سلامت پوست بازی می کند. کلاژن سالم کمک می کند که بدن و پوست ما محکم و در عین حال انعطاف پذیر باقی بمانند. با گذشت زمان و با بالا رفتن سن، سطح کلاژن بطور طبیعی و همینطور در اثر آسیبی که رادیکال های آزاد می زنند پایین آمده و قسمتی از ذخایر کلاژن از بین می رود. حفاظت آنتی اکسیدانی قدرتمندی که در عصاره پوست کاج فرانسوی ماسکولیر وجود دارد، از بدن در مقابل آسیب رادیکال های آزاد محافظت کرده و باعث می شود کلاژن بدن ما کمترین آسیب را متحمل شود.
  عصاره پوست کاج فرانسوی ماسکولیر آنزیم هایی که باعث شکستن کلاژن می شوند را محدود می کند، باعث تثبیت سطح ویتامین سی در بدن می شود (جهت ساغته شدن بلوک های کلاژن) و از طریق این کارکردها باعث حفظ سطح کلاژن بدن می شود. در این وضعیت و با حفظ سطح کلاژن بدن، سیستم رگ های خونی نیز به خوبی محافظت می شوند.

ارسال دیدگاه